USB флеш накопичувач Kingston 256GB DataTraveler Duo USB 3.2 \/ Type-C Black\/Green (DTDEG2\/256GB)
- Готово к отправке
- Код: TZK1469444
1 745 ₴
USB-накопичувач DataTraveler Duo DTDEG2\/256GB<\/h2>\" r\n
Два інтерфейси USB-A і USB-C зі зсувними ковпачками<\/strong> Особливості Kingston DataTraveler Duo DTDEG2\/256GB<\/strong><\/p>\" r\n
Накопичувач Kingston DataTraveler Duo оснащений двома роз’ємами USB для портів USB Type-A і USB Type-C для максимальної сумісності. Інноваційна конструкція з двома зсувними ковпачками робить накопичувач стильним і зручним, без зайвих деталей, які можуть загубитися. Завдяки ємності 256 ГБ DT Duo дозволяє легко передавати фото, відео, документи та багато іншого між пристроями з портами USB-A і USB-C. Накопичувач забезпечений п’ятирічною обмеженою гарантією, безкоштовною технічною підтримкою та легендарною надійністю Kingston.<\/p>\" r\n\" r\n
\" r\n
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DTDEG2\/256GB |
| Вес | 10 г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Мoдель | 256GB DataTraveler Duo USB 3.2 \/ Type-C Black\/Gree |
| Объем памяти | 256 Gb |
| Фізичні розміри | 64 x 21.2 x 10.4 мм |
- Цена: 1 745 ₴