влевовправо

Пластик для 3D-принтера Verbatim PETG, 1.75 мм, 1 кг, red-transparent (55054)
- Готово к отправке
- Код: TZK1351465
1 515 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легка для друку нитка з високою ударною міцністю. Ця гідрофобна нитка має чудову гнучкість, друкує майже без деформації чи усадки та має нейтральний запах. Це ідеальний матеріал для моделювання концептів механіки, харчових контейнерів, а також медичних предметів. Як і всі нитки Verbatim, вони виготовлені відповідно до високих стандартів контролю якості та жорстких допусків, щоб забезпечити послідовну подачу та стабільні відбитки.<\/p>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verbatim |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 55054 |
| Вес | 1 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диаметр | 1.75 мм |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Мoдель | PETG, 1.75 мм, 1 кг, red-transparent |
| Температура екструзії | 225 - 240 °C |
| Температура столу принтера | 90 °C |
| Тип пластика | PETG |
- Цена: 1 515 ₴

