влевовправо

Кухонний ніж Fiskars Essential для томатів 12 см (1065569)
- Готово к отправке
- Код: TZK1463946
623 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія - Fiskars Essential, Призначення - для томатів, Матеріал леза - нержавіюча сталь, 22.7 х 2.3 см, Колір руків'я - чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Страна производитель | Китай |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1065569 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина лезвия | 115 мм |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Колір руків'я | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал руків'я | поліпропілен |
| Мoдель | Essential для томатів 12 см |
| Особенности | ергономічна форма ручки |
| Назначение | для томатів |
| Розміри | 22.7 х 2.3 см |
| Серия | Fiskars Essential |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
- Цена: 623 ₴


