Кулер до корпусу Arctic P12 Pro Reverse A-RGB, 3 Pack (ACFAN00333A)
- Готово к отправке
- Код: TZK1466464
2 359 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер до корпусу Arctic P12 Pro Reverse A-RGB, 3 Pack (ACFAN00333A)Готово к отправке
2 359 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвітка - ARGB
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ACFAN00333A |
| Вес | 516 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Мoдель | P12 Pro Reverse A-RGB, 3 Pack |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 124 м³\/рік |
| Підсвітка | ARGB |
| Размер | 120 x 120 x 27 мм |
| Потребляемый ток | 0.4 А |
| Тип подшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 2 359 ₴