влевовправо

Блок живлення AeroCool 700W VX Plus Stealth (ACPN-VS70AEY.12)
- Готово к отправке
- Код: TZK1466895
2 359 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ATX, 700 Вт, CPU - 4+4pin, GPU - 2x(6+2pin), SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 54 A, 1x120 мм, 180 х 140 х 86 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AeroCool |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54 A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | ACPN-VS70AEY.12 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Мoдель | 700W VX Plus Stealth |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Мощность | 700 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 180 х 140 х 86 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип охлаждения | вентилятор |
- Цена: 2 359 ₴




