влевовправо

Батарея універсальна TheGeneral 18000mah Kamet, QC\/22.5W (40012019-03)
- Готово к отправке
- Код: TZK1465592
2 913 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 18000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 2 A, 3.25 A, розмір - 11.5 х 7.1 х 2.7 см, матеріал корпусу - полікарбонат, пласти
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | TheGeneral |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 18000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | 40012019-03 |
| Вес | 480 г |
| Выходной ток | 3.25 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3.25 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 18000mah Kamet, QC\/22.5W |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Размер | 11.5 х 7.1 х 2.7 см |
- Цена: 2 913 ₴


