Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2.4 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 7.8 х 5.5 х 2.4 см, матеріал корпусу - пластик, ва
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | TheGeneral |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для роутера |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | 40012419-01 |
| Выходной ток | 1.67 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 10000mah Hardeol, QC\/3.0\/18W |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Размер | 7.8 х 5.5 х 2.4 см |
- Цена: 1 480 ₴





