
Кухонний ніж Fiskars Edge Deba 12 см (1003096)
- Готово к отправке
- Код: TZK1465305
1 580 ₴
Fiskars - це світовий лідер у виробництві ножиць і садового приладдя. Заснована в 1649 році компанія Fiskars є найстарішим дієвим підприємством Фінляндії. Корені компанії розташовані в тихому селі Фіскарс, де сучасний дизайн стикається з досвідом поколінь майстрів.<\/p>
Продукція компанії спрощує роботу та водночас відрізняється ергономічністю, міцністю, високою якістю і проникливістю дизайну. Цей виріб максимально практичний, але водночас доступний. Ніж Fiskars розроблений для легкої щоденної роботи та простий у догляді.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Страна производитель | Китай |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1003096 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина лезвия | 128 мм |
| Колір леза | чорний |
| Колір руків'я | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Мoдель | Edge Deba 12 см |
| Особенности | серрейторна (зубчаста) заточка |
| Назначение | для нарізки |
| Розміри | 24.3 х 3.6 см |
| Серия | Edge |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
- Цена: 1 580 ₴



