
Відеореєстратор Aspiring Maxi 5 WIfi 4K Speedcam (Aspiring Maxi 5 WIfi 4K Speedcam)
- Готово к отправке
- Код: TZK1465321
5 427 ₴
Відеореєстратор Aspiring MAXI 5 WiFi 4K Speedcam<\/font> - розумне дзеркало для вашого авто
Aspiring MAXI 5 - це сучасний автомобільний відеореєстратор у форм-факторі дзеркала заднього виду з великим 9.66-дюймовим IPS-дисплеєм Fullscreen. Пристрій поєднує зручність, високу якість зйомки, підтримку Wi-Fi, GPS, базу Speedcam та два канали відеозапису у форматі 4K + FullHD.
<\/font>Відео вражаючої якості<\/font>
Відеореєстратор знімає відео з роздільною здатністю 3840*2160p (4K) на передню камеру з широким кутом огляду 170°. Завдяки сенсору GC4663 та процесору Allwinner V851 S3, зйомка буде чіткою і деталізованою як вдень, так і вночі.
Функція WDR покращує видимість у складних умовах освітлення: при яскравому сонці або вночі.
<\/font>Двоканальний запис і паркування
<\/font>Aspiring MAXI 5 підтримує одночасний запис з передньої та задньої камер. Ви можете вибирати, яке зображення транслювати на дисплей.
До комплекту входить задня камера з роздільною здатністю 1920*1080p та кутом огляду 140°, яка також використовується як камера заднього виду для паркування. При включенні задньої передачі автоматично з'являються паркувальні лінії для зручнішого маневрування. Зовнішня камера має ступінь захисту IP65, що дозволяє встановити її як усередині, так і зовні авто.
<\/font>Wi-Fi, GPS, Speedcam та озвучення українською<\/font>
Завдяки вбудованому Wi-Fi-модулю, ви можете підключитися до реєстратора зі смартфона чи планшета, змінювати налаштування, переглядати або зберігати відео.
GPS-модуль забезпечує фіксацію швидкості, маршруту та координат.
У базі Speedcam міститься інформація про камери контролю швидкості, база включає в себе інформацію по Україні. Супровідна озвучка на українською мовою.
<\/font>Розумні функції для вашої безпеки<\/font>
- Циклічний запис - автоматичне перезаписування старих файлів без втрати важливого відео.
- G-сенсор (датчик удару) - автоматично зберігає файл у разі зіткнення або різкого гальмування.
- Автоматичне розбиття відео - по 1, 3 або 5 хвилин.
- Накладання на відео - дата, час, швидкість та номер авто.
- Відключення мікрофона - за бажанням.
<\/font>Пам’ять та живлення<\/font>
Підтримує карти пам’яті microSD до 512 ГБ.
Живлення здійснюється від батареї, що робить реєстратор стійким до перепадів температур.
<\/font>Комплектація:<\/font>
1 * Автомобільний відеореєстратор-дзеркало Aspiring MAXI 5
1 * Задня камера FullHD
1 * Зарядний пристрій (довжина дроту 4 м)
1 * Кріплення на дзеркало заднього виду
1 * Інструкція українською мовою<\/font><\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aspiring |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Количество камер | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Aspiring Maxi 5 WIfi 4K Speedcam |
| Вбудований GPS | є |
| Вбудований екран | Є |
| Відображення дати | Да |
| Гарантія, міс | 12 |
| Источник питания | підкурювач + акумулятор |
| Диапазон рабочих температур | від -10 до +50 °C |
| Запис звуку | Да |
| Зовнішній екран | 9.66″ |
| Країна виробництва | Китай |
| Угол обзора камеры | 140° |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD (3840x2160) |
| Мoдель | Maxi 5 WIfi 4K Speedcam |
| Можливість повороту камери | немає |
| Об'єктив, фокусна відстань | f\/1.8 |
| Особенности | Циклічний запис |
| Порти і роз'єми | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Сенсор | GC4663 |
| Також шукають | з широким кутом огляду |
| Формат видео | h.264 |
| Циклічний запис | Да |
| Частота відео | 30 кадрів\/с |
- Цена: 5 427 ₴







