влевовправо

Овочечистка Gefu Ceramo з вертикальним керамічним лезом (12770)
- Готово к отправке
- Код: TZK1463938
481 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей керамічний ніж добре підходить для чищення фруктів та овочів. Постійно гостре лезо не тільки нейтральне по взаємодії з продуктами харчування, але й є антиалергенним та гігієнічним. Навіть кислі фрукти не окислюються. Очищені фрукти довше виглядатимуть свіжими.\" r\n\" r\nдля чищення фруктів і овочів\" r\nпідходить для правші та шульги\" r\nвертикальне подвійне лезо\" r\nбез смаку та запаху\" r\nантиалергічна та гігієнічна, навіть для кислих фруктів\" r\n\" r\nМожна мити в посудомийній машині.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | GEFU |
| Материал ручки | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 12770 |
| Вес | 0.045 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Длина лезвия | 35 мм |
| Довжина чистилки | 184 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал лезвия | Керамика |
| Мoдель | Ceramo з вертикальним керамічним лезом |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Особенности | вертикальне подвійне лезо |
| Серия | Ceramo |
- Цена: 481 ₴
