влевовправо

Мобільний телефон OUKITEL WP32 4\/128GB Green (6931940733045)
- Готово к отправке
- Код: TZK1445684
5 499 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфони, Multi SIM, Захищені, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 5.93\" , 720 x 1440, 60 Гц, CPU - UNISOC Tiger T606, 4 Gb, 128 Gb, 20 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6300 mAh, пило\/вологозахист, гіроскоп, зелений
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Oukitel |
| Цвет | Зелёный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc Tiger T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6931940733045 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Вес | 300 г |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 5.93\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.4 |
| Запис відео основної камери | Full HD \/ 1920х1080 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | HD \/ 1280х720 \/ стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | WP32 4\/128GB Green |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Операционная система | Android 13 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Оснащение | гіроскоп |
| Основна камера | 20 Mpx |
| Особенности | MIL-STD-810H |
| Особенности корпуса | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Разрешение экрана | 720 x 1440 |
| Розміри (мм) | 166.4 х 81.5 х 15.4 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 1.6 GHz |
- Цена: 5 499 ₴






