влевовправо

Ложка кухарська Fiskars Essential 38 см (1065592)
- Готово к отправке
- Код: TZK1465188
513 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ложка Fiskars Essential<\/strong> - незамінний інструмент для кожної кухні, який поєднує зручність, надійність і сучасний дизайн. Ложка виготовлена з високоякісного пластику, що робить її міцною і надійною для роботи з продуктами різної текстури та щільності. Вона ідеально підходить для перемішування продуктів та викладання готових страв. Не залишає подряпин на посуді з антипригарним покриттям.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1065592 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина | 29.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Мoдель | Essential 38 см |
| Особенности | з отвіром для підвішування |
| Назначение | Универсальное |
| Розміри | 29.5 х 6.4 см |
| Серия | Essential |
- Цена: 513 ₴



