влевовправо

Кухонний ніж Fiskars Hard Edge шеф великий 21 см (1051747)
- Готово к отправке
- Код: TZK1464618
2 735 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж Fiskars серії Hard Edge — бездоганна гострота та ергономіка для щоденного використання.Лезо з високоякіної японської нержавіючої сталі, виготовлене з використанням передової технології заточування LZR-EDGE™, зберігає гостроту у 4 рази довше, ніж звичайні ножі, забезпечуючи точність і легкість кожного руху.Ергономічна рукоятка Softgrip™ з 3D-текстурою дарує ідеальний баланс контролю та зручності, а спеціальний упор для пальців забезпечить безпеку навіть у швидкому ритмі приготування.Ніж Hard Edge — це поєднання преміальної якості, продуманої ергономіки та естетики, яке перетворює кулінарний процес на справжнє задоволення , а екологічна упаковка з мінімумом пластику, придатна до переробки, що підкреслює відповідальність бренду. (доступні моделі ножів: ніж шеф-кухаря великий, середній та малий, Santoku, філейний, для хліба, м'яса, томатів, коренеплодів, овочів )\" r\nОсобливості:• японська нержавіюча сталь преміум-класу• технологія заточування LZR-EDGE™ — гострота у 4 рази довше• ергономічна рукоятка Softgrip™ з 3D-текстурою• захист пальців та ідеальний баланс у руці• екоупаковка з мінімумом пластику• розроблено у Фінляндії\" r\nРекомендації щодо використання та догляду:• використовуйте ніж лише за призначенням — для нарізання харчових продуктів• уникайте контакту з кістками, замороженими продуктами та твердими поверхнями, щоб зберегти гостроту леза• рекомендується ручне миття в теплій воді з м’яким мийним засобом; допускається миття в посудомийній машині, але після завершення циклу ніж слід одразу висушити• для збереження максимальної гостроти використовуйте точилку Fiskars Roll-Sharp™ або точильний камінь з кутом заточування 30° ± 4°• зберігайте ніж у ножовому блоці, на магнітній планці або у чохлі, щоб уникнути пошкодження леза
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Страна производитель | Китай |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1051747 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик з покриттям SoftGrip |
| Мoдель | Hard Edge шеф великий 21 см |
| Розміри | 30.1 см х 5 см |
| Серия | Hard Edge |
- Цена: 2 735 ₴




