влевовправо

Кухонний ніж Fiskars Functional Form шеф малий 12 см (1057541)
- Готово к отправке
- Код: TZK1463572
1 221 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж для шеф-кухаря малий Functional Form арт. 1057541 - розроблений для зручної роботи і простого догляду. Ідеально підходить для більшості завдань по нарізці. Міцне лезо з японської нержавіючої сталі з твердістю за шкалою Роквела HRС 52. Ергономічна ручка ножа має нековзне покриття SoftGrip, а упор для пальців забезпечить безпеку під час роботи. Кухарський ніж Fiskars Functional Form стане незамінним помічником для кухарів, які цінують продуманий і простий у відході кухонний інвентар. Кухонні ножі Functional Form створені для задоволення різноманітних потреб сучасних домашніх кухарів. Ці кухонні ножі, ідеально відповідні для виконання різних повсякденних завдань, від подрібнення до нарізки, мають міцне лезо і ергономічну ручку, що робить їх зручними і безпечними у використанні. Кухонні ножі Functional Form легко чистити, їх можна мити в посудомийній машині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Страна производитель | Китай |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1057541 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина лезвия | 120 мм |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Колір руків'я | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Мoдель | Functional Form шеф малий 12 см |
| Особенности | ергономічна форма ручки |
| Назначение | шеф |
| Розміри | 23.4 х 3.4 см |
| Серия | Functional Form |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
- Цена: 1 221 ₴




