влевовправо

Кухонний ніж Fiskars Essential для сиру 17,7 см (1065588)
- Готово к отправке
- Код: TZK1462948
703 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія - Essential, Призначення - для сиру, Матеріал леза - нержавіюча сталь, 17.7 х 7.5 см, Колір руків'я - чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Страна производитель | Китай |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1065588 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина лезвия | 75 мм |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Колір руків'я | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Мoдель | Essential для сиру 17,7 см |
| Особенности | ергономічна форма ручки |
| Назначение | для сиру |
| Розміри | 17.7 х 7.5 см |
| Серия | Essential |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
- Цена: 703 ₴



