влевовправо

Кухонний ніж Fiskars Edge шеф 15 см (1003095)
- Готово к отправке
- Код: TZK1464569
2 402 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж Edge для шеф-кухаря - це міцний ніж із широким і міцним лезом. Ідеальний ніж для нарізування продуктів середнього розміру. Лезо виготовлене з японської нержавіючої сталі. Твердість за шкалою Роквела HRC 53. Ножі Fiskars Edge ідеально поєднують у собі функціональність, надійну якість та інноваційний дизайн. Завдяки міцному лезу з високоякісної нержавіючої сталі та ергономічній рукоятці ножі винятково прості у використанні. Антипригарне покриття не тільки надає ножу привабливого чорного кольору, але й полегшує його чищення і робить його більш довговічним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1003095 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Длина лезвия | 162 мм |
| Колір леза | чорний |
| Колір руків'я | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал лезвия | Нержавіюча сталь з покриттям |
| Матеріал руків'я | ABS пластик |
| Мoдель | Edge шеф 15 см |
| Особенности | ергономічна форма ручки |
| Назначение | шеф |
| Розміри | 28.7 х 4.4 см |
| Серия | Edge |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
- Цена: 2 402 ₴



