
Килимок для мишки GamePro МР068 Headshot Black (MP068B)
- Готово к отправке
- Код: TZK1332035
237 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Ігрова поверхня для геймінгу GamePro Headshot MP068C M з простроченими краями для підвищення довговічності та комфорту.<\/p>
Поверхня виготовлена зі щільної тканини з гладкою на дотик і зручною для зап'ястка, але чітко помітною для оптичних датчиків мишей текстурою.
Підкладка з прогумованого матеріалу надійно утримує ігрову поверхню нерухомою на будь-якій поверхні.
Оптимальний розмір поверхні дає змогу згортати для зручності під час транспортування.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | GamePro |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MP068B |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Ткань |
| Мoдель | МР068 Headshot Black |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 310 х 240 х 3 мм |
| Тип поверхности | control |
| Толщина | 3 мм |
- Цена: 237 ₴

