
Фігурка Fuggler Ліловий кривозубий слимачок (FG2012W)
- Готово к отправке
- Код: TZK1459070
228 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Фігурка Fuggler Ліловий кривозубий слимачок - це веселий і трохи дивний персонаж з ліловим забарвленням і незвичайними зубками.<\/p>
Цей слимачок завжди готовий до пригод, його дивний зовнішній вигляд надає йому особливого шарму.<\/p>
Він ідеально підійде для шанувальників унікальних фігурок та колекціонерів, які люблять незвичайні іграшки з характером.<\/p>
Розмір фігурки:<\/em> 8 см.<\/p> Матеріал:<\/em> пластик, текстиль.<\/p> Рекомендовано для дітей від 6-ти років.<\/em><\/p>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Индонезия |
| Производитель | Fuggler |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FG2012W |
| Вид | фігурка |
| Высота | 8 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Элементы питания | не потребує батарейок |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Країна виробництва | Індонезія |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Материал | Текстиль |
| Мoдель | Ліловий кривозубий слимачок |
| Особенности | підходить для колекціонування |
| Розмір упаковки | 12 х 8 х 4 см |
| Пол | Для девочек |
| Тип | казкові і міфічні персонажі |
- Цена: 228 ₴
