влевовправо

Мобільний телефон Motorola G06 4\/64GB Tendril (PBA20000UA)
- Готово к отправке
- Код: TZK1455680
4 499 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 6.88\" , 1640 х 720, 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G81 Extreme, 4 Gb, 64 Gb, 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 5200 mAh, пило\/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, салатови
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Страна производитель | Китай |
| Оснащение | Быстрая зарядка |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1640x720 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | PBA20000UA |
| Бездротові підключення | WI-FI |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Вес | 194 |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Вбудовані датчики | компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.88\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Цвет | салатовий |
| Комплект поставки | чохол |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Матеріал корпуса | штучна шкіра |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | G06 4\/64GB Tendril |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особенности | IP64 |
| Особенности корпуса | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Процессор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Розміри (мм) | 171.35 x 77.50 x 8.31 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2 GHz |
- Цена: 4 499 ₴








