
Кулер до корпусу Alseye X12 (Red Push) (AS.04.03.0030)
- Готово к отправке
- Код: TZK1455806
393 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB (гідродинамічний), 1700RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 38.6 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alseye |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AS.04.03.0030 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Цвет | Алый |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1700RPM |
| Мoдель | X12 (Red Push) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 53.2 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Размер | 120 х 120 х 30 мм |
| Уровень шума | 38.6 дБ |
| Потребляемый ток | 0.35 А |
| Тип подшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Давление | 2.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 393 ₴