влевовправо

Смартфон Samsung Galaxy A17 LTE 8/256GB Light Blue – элегантный и мощный смартфон для ежедневного использования (SM-A175FLBEEUC)
- Готово к отправке
- Код: TZK1452594
9 999 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 6.7\" , 1080 x 2340 pixels, 90 Гц, CPU - MediaTek Helio G99, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 5 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 13 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, гіроскоп, блакитний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Цвет | Голубой |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SM-A175FLBEEUC |
| Количество ядер | 8 core |
| Операционная система | Android 15 |
| Вес | 190 г |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Диагональ экрана | 6.7\" |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Безопасность | Fingerprint |
| Особенности | Fast Charge 25W |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Частота процессора | 2.2 GHz |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Разрешение экрана | 1080 x 2340 pixels |
| Оснащение | гіроскоп |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Гарантія, міс | 12 |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Основна камера | 50 + 5 + 2 Mpx |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Вбудовані датчики | компас |
| Розміри (мм) | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм |
| Мультимедіа | ігри |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Бездротові підключення | NFC |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass Victus |
| Запис відео основної камери | Full HD \/ 1920х1080 \/ стереозвук |
| Діафрагма основної камери | f\/1,8 + f\/2,2 + f\/2,4 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.0 |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Особенности корпуса | каплевидний виріз |
| Також | смартфон |
| Мoдель | Galaxy A17 LTE 8\/256Gb Light Blue |
| Комплект поставки | Скріпка для виймання СІМ-карти |
- Цена: 9 999 ₴







