Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфони, Multi SIM, 2 SIM, Комбінований слот - так, 2G, 3G, 4G, 6.9\" , 1600 х 720, 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G81-Ultra, 6 Gb, 128 Gb, 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 6000 mAh, гіроскоп, швидке заряджання, пурпу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Оснащение | Быстрая зарядка |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G81-Ultra |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 1163435 |
| Бездротові підключення | WI-FI |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Вес | 211 г |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MP2 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.9\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Цвет | Пурпурный |
| Комбінований слот | Да |
| Комплект поставки | Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Poco C85 6\/128Gb Purple |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | A-GPS |
| Оперативная память | 6 Gb |
| Операционная система | Android 14 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 33W |
| Особенности корпуса | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 173.16 x 81.07 x 8.2 мм |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2 GHz |
- Цена: 6 699 ₴









