
Карта пам'яті Kingston 128GB SDXC class 10 UHS-I V10 A1 Canvas Select Plus (SDS3\/128GB)
- Готово к отправке
- Код: TZK1451548
1 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Карта пам’яті Canvas Select Plus SD від Kingston забезпечує надійну продуктивність зі швидкістю до 100 МБ\/с та ідеально підійде для використання з фотоапаратами та для запису Full HD відео. Відповідаючи класу швидкості UHS-I Class 10 вона забезпечує плавну та стабільну роботу. Міцна та універсальна, вона ідеально підійде для повсякденного застосування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип карты памяти | SD |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SDS3\/128GB |
| Гарантія, міс | 60 |
| Клас карти | UHS-I |
| Цвет | Черный |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Мoдель | 128GB SDXC class 10 UHS-I V10 A1 Canvas Select Plu |
| Объем памяти | 128 ГБ |
| Фізичні розміри | 32 * 24 * 2,1 мм |
| Швидкість читання до | 150 МБ\/с |
- Цена: 1 450 ₴