влевовправо

Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
- Готово к отправке
- Код: TZK1451080
3 893 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акустична система MICROLAB SOLO 3 2.0 - це стильні стереодинаміки з дерев’яним корпусом, що забезпечують чистий і насичений звук. Завдяки двосмуговій конструкції та шовковим купольним твітерам відтворюється як класична, так і динамічна музика. Скловолокнистий конус із гумовим обідком мінімізує спотворення та підвищує точність звучання. Підтримка Aux-входу та оптичного порту дозволяє підключати різні пристрої для комфортного прослуховування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microlab |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SOLO-3BR |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Число каналов | 2 |
| Мoдель | SOLO 3 40W Brown |
| Потужність колонок, Вт | 40 Вт |
| Також шукають | потужні |
- Цена: 3 893 ₴








