
Мобільний телефон Samsung Galaxy A07 4\/128Gb Green (SM-A075FZGGSEK)
- Готово к отправке
- Код: TZK1446564
4 899 ₴
Пориньте у яскраве зображення з інноваційним 6,7-дюймовим екраном, що має частоту оновлення 90 Гц. Він не тільки подарує вам незабутні враження від перегляду, а й приємно здивує своєю плавністю під час геймінгу.<\/p><\/div>
- Стильний й витончений<\/li>
- Потужний, а отже ідеально підходить для ігор та багатозадачного користування<\/li>
- До 6 років оновлення ОС і системи безпеки, щоб якомога довше залишатися актуальним<\/li>
- Пило та волого захист класу IP54<\/li>
- Дисплей з ефектом повного занурення<\/li><\/ul><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div><\/section>Витончений дизайн
Отримуйте насолоду від користування смартфоном з винятково витонченим дизайном. Galaxy A07 має товщину всього 7,6 міліметра та представлений у чорному, фіолетовому та зеленому кольорах.<\/p><\/div>
<\/div><\/div><\/section>Потужний, а отже ідеально підходить для ігор та багатозадачного користуванняПотужний 6-нанометровий процесор на Galaxy A07 дозволить вам без зависань користуватися відразу декількома програмами та відчути виняткову плавність під час ігор та активних інтернет-сесій.<\/p><\/div>
<\/div><\/div><\/section>До 6 років оновлення ОС і системи безпеки, щоб якомога довше залишатися актуальнимБудьте завжди на крок попереду! 6 оновлень операційної системи та 6 оновлень системи безпеки дозволять вам отримувати доступ до найновіших функцій та застосунків, а також бути цілковито впевненим в надійності системи безпеки.<\/p><\/div>
<\/div><\/div><\/section>Пило та волого захист класу IP54Клас захисту IP54 дозволить вам впевнено користуватися вашим смартфоном навіть у складних погодних умовах - пил, бризки чи дощ не стануть проблемою для вашого смартфона.<\/p><\/div>
<\/div><\/div><\/section>Професійний рівень камери на 50 МПОсновна камера Galaxy A07 з роздільною здатністю 50 МП дарує знімки професійного рівня з яскравими кольорами та чудовою деталізацією. Сучасний процесор обробки зображень точно налаштовує баланс світла й тіней, щоб отримувати чіткі фото за будь-яких умов. Створюйте насичені кадри з відмінною різкістю та професійною ясністю.<\/p><\/div>
<\/div><\/div><\/section>Винятковий досвід використання Samsung Galaxy<\/div><\/div>Інноваційний інтерфейс One UIІнноваційний інтерфейс One UI 7 на Galaxy A07 робить ваш користувацький досвід захопливим та приємним.<\/p><\/div><\/div>
<\/div>Миттєвий обмін файламиЗавдяки функції Quick Share (Швидкий спільний доступ) дозволить вам швидко та легко обмінюватися файлами між системами Galaxy, iOS, ПК та багатьма іншими.<\/p><\/div><\/div>
<\/div>Простий перехід з iOSЗавдяки застосунку Smart Switch ви отримаєте змогу швидко та легко перенести всю інформацію зі свого iOS пристрою.<\/p><\/div><\/div><\/div><\/div><\/section>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | SM-A075FZGGSEK |
| Бездротові підключення | WI-FI |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Вес | 184 г |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.7\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.8 + f\/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD \/ 1920х1080 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Комплект поставки | документація |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Galaxy A07 4\/128Gb Green |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Оснащение | швидке зарядження |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 25W |
| Особенности корпуса | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 167.4 x 77.4 x 7.6 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | геотегінг |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2.2 GHz |
- Цена: 4 899 ₴







