влевовправо

Мобільний телефон Samsung Galaxy Flip7 FE 8\/128Gb Black (SM-F761BZKGSEK)
- Готово к отправке
- Код: TZK1444278
41 999 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфони, Multi SIM, Іміджеві, 1 SIM + e-sim, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.7\" , 3.4\" , 1080 x 2640, 720 x 748, 120 Гц, CPU - Exynos 2400, 8 Gb, 128 Gb, 50 + 12 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 10 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4000 mAh, режим \" Powerbank\"
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Раскладной |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Exynos 2400 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | SM-F761BZKGSEK |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Вес | 187 г |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Відеоядро | Xclipse 940 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 3.4\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.8 + f\/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K \/ 3840x2160 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K \/ 3840x2160 \/ стереозвук |
| Клас телефону | Іміджеві |
| Комплект поставки | Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 10 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Матеріал корпуса | скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Galaxy Flip7 FE 8\/128Gb Black |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Оснащение | додатковий дисплей |
| Основна камера | 50 + 12 Мп |
| Особенности | IP48 |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Разрешение экрана | 720 x 748 |
| Розміри (мм) | 165.1 x 71.9 x 6.9 мм |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy Flip7 FE |
| Також | смартфон |
| Також шукають | 2025 року |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | e-sim |
| Фронтальна камера | 10 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 3.2 GHz |
- Цена: 41 999 ₴








