
Антифриз VIPOIL G11 MEGA 40 blue 10 кг (701362)
- Готово к отправке
- Код: TZK1442442
1 033 ₴
Антифриз виготовлений на основі етиленгліколю з присадками, які забезпечують стабільні показники в'язкості і теплопровідності охолоджуючої рідини. Температура замерзання дорівнює -30°С, що забезпечує запуск двигуна навіть в зимових умовах. Не слід залишати автомобіль в більш низьких температурах, з огляду на кристалізацію рідини. Антифриз Віпойл Профі 40 G11 синій має стійкість до закипання і випаровування, що стає на заваді утворенню парових пробок, що можуть зламати систему охолодження.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | VIPOIL |
| Цвет | Синий |
| Тип | G-11 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 701362 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Класс | G11 |
| Країна виробництва | Україна |
| Мoдель | G11 MEGA 40 blue 10 кг |
| Об`єм (вага) | 10 кг |
| Основа | етиленгліколь |
| Температура замерзания | -30 °C |
| Срок эксплуатации | до 3 років |
| Упаковка | каністра пластикова |
- Цена: 1 033 ₴