
Мобільний телефон OUKITEL G2 4\/64GB Green (6931940757768)
- Готово к отправке
- Код: TZK1441909
4 999 ₴
Oukitel G2 - надійний ґаджет, створений для тих, хто цінує надійність, функціональність та стиль. Поєднує в собі хорошу продуктивність та стильний дизайн, що робить його ідеальним для використання у повсякденному житті.<\/p>
Особливості:<\/p>
- великий екран з матрицею IPS;
- підтримка швидкого заряджання потужністю 10 Вт;
- водонепроникність за стандартом IP68. <\/p>
Яскравий 6-дюймовий екран з роздільною здатністю 576x1152 гарантує чіткі зображення з відмінною якістю кольору, що робить перегляд будь-якого контенту на смартфоні ще приємнішим. Частота оновлення 60 Гц забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою.<\/p>
Ця модель працює на основі процесора Unisoc T606, що забезпечує відмінну продуктивність у будь-яких програмах. Достатній обсяг оперативної та вбудованої пам'яті забезпечує плавну багатозадачність і достатньо місця для всіх ваших файлів.<\/p>
Смартфон оснащений основною камерою на 13 МП на задній панелі, що дозволяє створювати якісні та яскраві знімки з відмінним рівнем деталізації в умовах гарного освітлення. Фронтальна камера на 5 МП підходить для селфі та відеодзвінків.<\/p>
Місткий акумулятор на 6 300 мАг з підтримкою швидкої зарядки дасть змогу довго займатися своїми справами та миттєво заряджати смартфон. Цей міцний пристрій створений для довговічності та надійності. Продумана конструкція сприяє стійкості до пошкоджень, а ергономічний дизайн розроблений спеціально для максимально зручного користування. <\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Oukitel |
| Цвет | Зелёный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc Tiger T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6931940757768 |
| Бездротові підключення | WI-FI |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Вес | 373 г |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 5.9\" |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.2 |
| Запис відео основної камери | Full HD \/ 1920х1080 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | G2 4\/64GB Green |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Операционная система | Android 14 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Оснащение | гіроскоп |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Особенности | Fast battery charging 10W |
| Особенности корпуса | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Разрешение экрана | 720 x 1440 |
| Розміри (мм) | 166 x 81.1 x 15 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функции камеры | геотегінг |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 1.6 GHz |
- Цена: 4 999 ₴







