влевовправо

Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING OC (GV-N506TGAMING OC-16GD)
- Готово к отправке
- Код: TZK1440772
33 597 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Система охолодження WINDFORCE<\/div>
Система охолодження WINDFORCE забезпечує видатну теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона містить термопасту серверного рівня, інноваційні вентилятори Hawk з чергуванням обертання, композитні мідні теплові трубки, мідну пластину, 3D-активні вентилятори та технологію Screen Cooling.<\/div>
Вражаючий дизайн корпусу<\/div>
Серія GAMING черпає концепцію з хутряних воїнів, змішуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист і потужну міцність. Вона виходить за рамки просто зовнішнього вигляду і функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію футуристичних технологій.<\/div>
RGB-підсвічування<\/div>
Завдяки 16.7 мільйонам налаштовуваних кольорів і безлічі світлових ефектів ви можете вибрати будь-яке оформлення підсвітки або синхронізувати її з іншими пристроями через GIGABYTE CONTROL CENTER.<\/div>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 281 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Интерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Артикул | GV-N506TGAMING OC-16GD |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | радіатор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5060 Ti |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 3 шт |
| Максимальное разрешение | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мoдель | GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING OC |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Объём встроенной памяти | 16 ГБ |
| Назначение | ігрова |
| Разъемы | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 281 х 119 х 40 мм |
| Разрядность шины памяти | 128 Bit |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | для GTA 5 |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Тип системы охлаждения | активний |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота памяти | 28000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2647 MHz |
- Цена: 33 597 ₴








