влевовправо

Кулер до корпусу Zalman ZM-AF120RARGBBLACK
- Готово к отправке
- Код: TZK1435107
538 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кольцеподібний потужний вентилятор для корпусу Zalman ZM-AF120ARGBBLACK з підсвіткою. Конструкція лопастей зпобігає створенню направлених вихрових потоків та протипотоків, що дозволяє підвищити ефективність, стабільність в процесі експлуатації, в тому числі і за рахунок подавлення вібрації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM-AF120RARGBBLACK |
| Вес | 160 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 800RPM |
| Мoдель | ZM-AF120RARGBBLACK |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 46.6 CFM |
| Размер | 120 х 120 х 26 мм |
| Уровень шума | 24.3 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Потребляемая мощность | 3.36 Вт |
| Тип подшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Давление | 0.9 мм H2O |
- Цена: 538 ₴




