влевовправо

Килимок для мишки Trust Benya XXL Blue (25480)
- Готово к отправке
- Код: TZK1434938
761 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
<\/p>
- Гнучкий настільний килимок розміру XXL (90x43 см) для ноутбука, клавіатури та миші<\/li>
- Прикрасьте своє робоче місце, привівши в нього новий колір<\/li>
- Етичний дизайн із веганською шкірою<\/li>
- Гладка поверхня забезпечує комфорт для рук та контрольований рух миші<\/li>
- Велика площа поверхні захищає стіл від бруду та подряпин.<\/li>
- Легко протирається, так що ви можете спокійно насолоджуватися кавою та закусками<\/li>
- Протиковзне гумове дно для стабільності<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Trust |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 25480 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Дополнительно | протиковзка гумова основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Benya XXL Blue |
| Особенности | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 900 x 430 х 2 мм |
| Тип поверхности | control |
| Толщина | 2 мм |
- Цена: 761 ₴

