влевовправо

Килимок для мишки HP 205 Sanitizable XL Speed\/Control Grey (8X596AA)
- Готово к отправке
- Код: TZK1435353
1 415 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігрова поверхня HP 205 Sanitizable XL створена для комфортної гри та роботи. З розмірами 700*300*2 мм, вона забезпечує достатньо простору для клавіатури й миші. Гладка поверхня гарантує точність рухів, а можливість дезінфекції робить її безпечною для щоденного використання. Міцний матеріал із антиковзким нижнім шаром забезпечує стабільність, а стильний сірий колір гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 8X596AA |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дополнительно | можна дезинфікувати |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Каучук |
| Мoдель | 205 Sanitizable XL Speed\/Control Grey |
| Особенности | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 700 x 300 x 2 мм |
| Тип поверхности | control |
| Толщина | 2 мм |
- Цена: 1 415 ₴







