влевовправо

Килимок для мишки HP 100 Sanitizable S Speed\/Control Grey (8X594AA)
- Готово к отправке
- Код: TZK1435354
875 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігрова поверхня HP 100 Sanitizable S створена для комфортної гри та роботи. З розмірами 230*200*2 мм, вона забезпечує достатньо простору для клавіатури й миші. Гладка поверхня гарантує точність рухів, а можливість дезінфекції робить її безпечною для щоденного використання. Міцний матеріал із антиковзким нижнім шаром забезпечує стабільність, а стильний сірий колір гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 8X594AA |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дополнительно | можна дезинфікувати |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Каучук |
| Мoдель | 100 Sanitizable S Speed\/Control Grey |
| Особенности | ігрові |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 230 x 200 х 2 мм |
| Тип поверхности | control |
- Цена: 875 ₴
