влевовправо

Килимок для мишки 2E Capybarra S Blue (2E-PAD-S-CAPY-BLUE)
- Готово к отправке
- Код: TZK1403940
243 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний килимок для миші з яскравим принтом капібари - трендового звірятка, яке покращить настрій у найпохмуріший день. Гладке поліестерове покриття забезпечує комфортне ковзання миші, а гумова основа надійно фіксує килимок на будь-якій поверхні. Товщина 2 мм робить його одночасно легким і практичним. Ідеальний аксесуар для роботи чи ігор, який додасть настрою вашому робочому місцю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-PAD-S-CAPY-BLUE |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дополнительно | оригинальний принт із зображенням капібари |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Резина |
| Мoдель | Capybarra S Blue |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 250 x 200 x 2 мм |
| Толщина | 2 мм |
- Цена: 243 ₴
