влевовправо

Блок живлення Zalman 700W (ZM700-GV2SE)
- Готово к отправке
- Код: TZK1435320
2 925 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блоки живлення Zalman серії GV2SE з кабелем живлення для сучасних персональних комп'ютерних систем середнього та вище рівнів складності. Забезпечить безперебійну роботу ПК при одночасному зниженні надмірного енергоспоживання завдяки використанню високопродуктивних довговічних та надійних компонентів. Сертифікований та відповідає стандарту 80 PLUS Bronze.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM700-GV2SE |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 700W |
| Модуль PFC | активний |
| Мощность | 700 Вт |
| Розмір, мм | 86 x 150 x 140 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
- Цена: 2 925 ₴

