
Відеокарта MSI GeForce RTX5060Ti 16Gb VENTUS 2X OC PLUS (RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS)
- Готово к отправке
- Код: TZK1419549
32 099 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
PCI-Express 5.0, 16 ГБ, GDDR7, 128 Bit, Boost - 2602 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, 180 Вт, 227 х 127 х 41 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 227 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Интерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Артикул | RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS |
| Вес | 600 г |
| Версія DirectX | 1\u200e2 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | радіатор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5060 Ti |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 2 шт |
| Максимальное разрешение | 7680 x 4320 |
| Максимальная потребляемая мощность | 180 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мoдель | GeForce RTX5060Ti 16Gb VENTUS 2X OC PLUS |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Объём встроенной памяти | 16 ГБ |
| Назначение | ігрова |
| Разъемы | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 227 х 127 х 41 мм |
| Разрядность шины памяти | 128 Bit |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | для GTA 5 |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Тип системы охлаждения | активний |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота памяти | 28000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2602 MHz |
- Цена: 32 099 ₴