влевовправо

Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi 8\/128GB Gray (SM-X620NZAREUC)
- Готово к отправке
- Код: TZK1417083
26 999 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
13.1\" , 2880 x 1800, Exynos 1580, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 13 Мп, Фронтальна - 12 Мп, NFC, Wi-Fi, Bluetooth, 10090 mAh, Колір - сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Операционная система | Android 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10090 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Артикул | SM-X620NZAREUC |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Вага (г) | 664 |
| Встроенная память | 128Гб |
| Висота (мм) | 194.7 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дополнительно | 90 Hz |
| Диагональ экрана | 13.1\" |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мoдель | Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi 8\/128GB Gray |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процессор | Exynos 1580 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Разрешение | 2880 x 1800 |
| Серия | Samsung Galaxy Tab S10 FE |
| Також шукають | новинки |
| Тип | Продуктивні |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип матрицы | LCD |
| Толщина (мм) | 6 |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота процессора | 2.9 ГГц |
| Ширина (мм) | 300.6 |
- Цена: 26 999 ₴








