
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5070 Ti 16GB AERO OC (GV-N507TAERO OC-16GD)
- Готово к отправке
- Код: TZK1417097
57 779 ₴
Отримайте неймовірну продуктивність із GeForce RTX 5070 Ti на базі NVIDIA Blackwell. Грайте з високою частотою кадрів за допомогою DLSS 4, розширте свій творчий потенціал за допомогою NVIDIA Studio та створіть нові відчуття завдяки потужності штучного інтелекту.<\/p>
Архітектура Blackwell розкриває кардинальний реалізм повного трасування променів. Відчуйте кінематографічну якість зображення з безпрецедентною швидкістю завдяки GeForce RTX 50 серії з ядрами RT четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними тензорними ядрами п’ятого покоління.<\/p>
Графічний процесор серії 50 являється найкращою платформою для геймерів та творців, який містить: революційний набір технологій нейронної візуалізації, який використовує ШІ (DLSS4) із генерацією кількох кадрів; NVIDIA Reflex 2 з деформацією рамки; повне трасування променів із нейронним рендерингом; NVIDIA ACE; NVIDIA G-SYNC.<\/p>
Особливості:<\/p>
- Інтегрований інтерфейс пам'яті 16 ГБ GDDR7 256 біт<\/li>
- Система охолодження WINDFORCE<\/li>
- RGB підсвітка<\/li>
- Подвійний BIOS (продуктивний \/ тихий)<\/li>
- Посилена конструкція<\/li>
- Універсальний тримач VGA<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Страна производитель | Китай |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 340 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 4.3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Интерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Артикул | GV-N507TAERO OC-16GD |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | радіатор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5070 Ti |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 3 шт |
| Максимальное разрешение | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мoдель | GeForce RTX5070 Ti 16GB AERO OC |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Объём встроенной памяти | 16 ГБ |
| Назначение | ігрова |
| Разъемы | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 340 x 140 x 70 мм |
| Разрядность шины памяти | 256 Bit |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | для GTA 5 |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Тип системы охлаждения | активний |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота памяти | 28000 MHz |
- Цена: 57 779 ₴








