влевовправо

Радіокерована іграшка UFT Дрифтова машинка Танк-всюдихід Стріляє м'якими дротиками з підсвічуванням (UFTGC3)
- Готово к отправке
- Код: TZK1416742
3 778 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка з гарматою UFTGC3 зі спеціальної колекції радіокерованих танків - Car With Light - має футуристичний дизайн у стильному колірному поєднанні, стріляє м'якими поролоновими дротиками з присосками.
Здатна швидко рухатися і дрифтувати завдяки конструкції коліс.
Вежа, що стріляє, знімна, її можна встановити на пульт дистанційного керування й отримати бластер, а машинка може їздити й перевозити на собі мішень.
Особливості:
Здатна швидко рухатися і дрифтувати завдяки конструкції коліс.
Вежа, що стріляє, знімна, її можна встановити на пульт дистанційного керування й отримати бластер, а машинка може їздити й перевозити на собі мішень.
Особливості:
- Керування за допомогою пульта управління з датчиком руху.<\/li>
- Батарея, яка забезпечує довгий час роботи.<\/li>
- Стріляння дротиками по цілі, яку визначає гравець.<\/li>
- Рух машинки вправо\/вліво\/вперед\/назад.<\/li><\/ul>Інструкція з використання:
- Зарядіть кузовну батарею (див. інструкцію на упаковці);<\/li>
- Поставте вежу танка на кузов;<\/li>
- Поставте на пульт керування індикатор руху;<\/li>
- Підключіть пульт керування до машинки<\/li><\/ul>Перевірити підключення можна в такий спосіб: під час натискання на кнопки керування блимає лампочка і модель виконує задану команду. Якщо сигнал не під'єднається належним чином, потрібно ще раз одночасно натиснути на кнопки перемикача автомобіля і пульта управління, щоб встановити з'єднання.
Більше і докладніше інструкція описана на упаковці набору.<\/div><\/div><\/div>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | UFT |
| Двигатель | Электрический |
| Размеры | |
| Вес | 600 г |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 149 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | UFTGC3 |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Гарантія, міс | 1 |
| Класс | On-road (шосейні) |
| Цвет | Чёрный |
| Комплектация | машинка, пульт дистанційного керування, акумулятор, башта стріляюча дротиками ,баночка для дротиків |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Дрифтова машинка Танк-всюдихід Стріляє м'якими дро |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Тип | Танк |
- Цена: 3 778 ₴







