Килимок для мишки Maxxter MMP-LEDPAD-BK RGB Black (MMP-LEDPAD-BK)
- Готово к отправке
- Код: TZK1414288
442 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Килимок для мишки Maxxter MMP-LEDPAD-BK RGB Black (MMP-LEDPAD-BK)Готово к отправке
442 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
гума, ігрові, з подушкою під зап'ястя, з підсвічуванням, Колір - чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Maxxter |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MMP-LEDPAD-BK |
| Гарантія, міс | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Резина |
| Мoдель | MMP-LEDPAD-BK RGB Black |
| Особенности | з підсвічуванням |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 245 х 215 х 3 мм |
| Толщина | 3 мм |
- Цена: 442 ₴