влевовправо

Лезо Bosch трапецієподібне, 66x23x11мм, 10шт (1.600.A03.2UT)
- Готово к отправке
- Код: TZK1410117
340 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір із 10 трапецієподібних лез розміром 66x23x11 мм, призначених для складних ножів. Виготовлені з високоякісної сталі для тривалого використання. Підходять для точного різання різних матеріалів, забезпечуючи чистий та акуратний результат.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1.600.A03.2UT |
| Гарантія, міс | 0 |
| Длина полотна | 66 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | 10 шт |
| Мoдель | трапецієподібне, 66x23x11мм, 10шт |
| Ширина | 23 мм |
- Цена: 340 ₴


