влевовправо

Кусачки Bosch фронтальні, 200мм, сталь CrV (1.600.A02.Z9W)
- Готово к отправке
- Код: TZK1410368
723 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високопродуктивні кусачки для бетонярів Bosch 200 мм - ідеальні інструменти для складних завдань, таких як скручування та різання дроту, що виконуються в домашніх умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1.600.A02.Z9W |
| Гарантія, міс | 120 |
| Довжина інструмента | 200 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал инструмента | хром-ванадій |
| Мoдель | фронтальні, 200мм, сталь CrV |
- Цена: 723 ₴


