
Круг відрізний Neo Tools пильний по люмінію, 235х30мм, 100 зубів (55H695)
- Готово к отправке
- Код: TZK1410169
1 286 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GRAPHITE Forked Saw Blade (Ref. 55H695) Зовнішній діаметр 235 мм, виготовлений із спеціальної сталі C50 з підвищеною зносостійкістю та стійкістю до деформації. Зубці з карбіду вольфраму з геометрією TCG (трапецеїдальної) для ефективного різання алюмінієвих матеріалів. Редукційні кільця, що входять в комплект, дозволяють використовувати полотно з більшістю моделей пилок. Марка GRAPHITE пропонує широкий асортимент електроінструменту, що відповідає професійним вимогам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 55H695 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Диаметр внешний | 235 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | пильний по люмінію, 235х30мм, 100 зубів |
| Робочий матеріал | алюміній |
| Товщина круга | 2 мм |
- Цена: 1 286 ₴