влевовправо

Ключ Bosch розвідний, робочий діапазон 0-32мм, 208мм, CrV (1.600.A03.2VF)
- Готово к отправке
- Код: TZK1410177
694 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Найвища продуктивність і неперевершена зручність із цим 8-дюймовим регульованим гайковим ключем. Універсальне використання завдяки плавному відкриттю до 32 мм. Тверда вуглецева сталь і чорне фосфатне покриття забезпечують довговічність і високу стійкість до іржі. Міцне регулювальне колесо не ослабляється, якщо його зафіксувати у відповідному положенні. Двокомпонентна ручка має ергономічну форму та має нековзку втулку для комфортного та легкого використання.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1.600.A03.2VF |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина ключа | 208 мм |
| Додаткові характеристики | чорне фосфатне покриття |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне розкриття губок | 32 мм |
| Материал | вуглецева сталь \/ термопластична гума |
| Мoдель | розвідний, робочий діапазон 0-32мм, 208мм, CrV |
| Тип ключа | розсувний |
- Цена: 694 ₴


