влевовправо

Кулер до корпусу Iceberg Group IceGALE 120mm Black (ICEGALE12-C0A)
- Готово к отправке
- Код: TZK1407191
561 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB (гідродинамічний), 1850RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 35 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ICEGALE12-C0A |
| Производитель | Iceberg Group |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1850RPM |
| Мoдель | IceGALE 120mm Black |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 76 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Размер | 120 x 120 x 25 мм |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Тип подшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
- Цена: 561 ₴



