влевовправо

Кулер до корпусу GIGABYTE GP-ECFAN1203 ICE
- Готово к отправке
- Код: TZK1407078
3 303 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Gigabyte Aorus EZ Chain Fan 120 Ice (3 шт) + EZ-ланцюжок для вентилятора: зручна для збирання конструкція вентилятора із засувним механізмом блокування та ланцюжком Daisy-Chain.
<\/p>
- Нова конструкція лопатей вентилятора збільшує як потік повітря, так і тиск, одночасно зменшуючи рівень шуму<\/li>
- ARGB-освітлення вентилятора можна синхронізувати з іншими пристроями<\/li>
- Універсальний дизайн для регулювання швидкості обертання вентилятора, сумісний з усіма марками материнських плат<\/li>
- Для підключення декількох вентиляторів Aorus EZ Chain ARGB потрібен лише один кабель<\/li>
- Великий потік повітря знижує температуру системи коштом відведення надлишкового тепла<\/li>
- Тихі, малошумні вентилятори<\/li>
- Підтримує синхронізацію з рідинним охолодженням Aorus Waterforce X II серії та RGB-підсвіткою Aorus Waterforce II серії<\/li><\/ul>Будувати краще - будувати розумніше
Завдяки GCC (Gigabyte Control Center) кожен пристрій використовує один і той же універсальний роз'єм, підключаючись безпосередньо до наступного, створюючи простий ланцюжок пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Gigabyte |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GP-ECFAN1203 ICE |
| Вес | 500 г |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 2000RPM |
| Мoдель | GP-ECFAN1203 ICE |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Повітряний потік | 60 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Размер | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 29 дБ |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Давление | 2.75 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 3 303 ₴








