
Навушники JBL Quantum 100M2 Cyan (JBLQTUM100M2CYN)
- Готово к отправке
- Код: TZK1402398
1 769 ₴
Перетворіть свою гру на епічну подію. Завдяки JBL QuantumSOUND Signature гарнітура JBL Quantum 100M2 перенесе вас до центру подій. Відчуйте гру із захоплюючим і точним звуком, який дозволяє вам чути найдрібніші деталі та відчувати кожен вибух, знімний мікрофон з фокусуванням на голос для чіткого зв'язку та легкі амбушюри з дихаючої тканини та піни з ефектом пам'яті для більшого комфорту та марафонських сесій. Знімний мікрофон забезпечує чітку розраховану на багато користувачів взаємодію. Крім того, ця гарнітура сумісна з усіма платформами! Зробіть свій ігровий досвід із гарнітурою JBL Quantum 100M2.
<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | Оголовье |
| Тип излучателя | Динамический |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Jack 3.5 мм |
| Акустическое оформление | закриті |
| Артикул | JBLQTUM100M2CYN |
| Вес | 0.22 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Длина шнура | 1.2 м |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Цвет | Blue |
| Конструкция | повнорозмірні |
| Конструкція мікрофона | винесений |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість PIN (контактів) | 4 |
| Кількість jack(ів) | 1 |
| Максимальна сприймана частота мікрофона | 10 кГц |
| Матеріал амбушур | тканина |
| Мoдель | Quantum 100M2 Cyan |
| Мінімальна сприймана частота мікрофона | 100 Гц |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Назначение | Для ноутбука |
| Підключення | дротове |
| Також шукають | великі |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Тип випромінювача | динамічний |
| Форма штекера | прямий |
| Чувствительность | 42 дБ |
| Чутливість мікрофона | -42 дБ |
- Цена: 1 769 ₴







