
Кулер до корпусу Alseye Mirror \u2162-W-K (AS.04.06.0147)
- Готово к отправке
- Код: TZK1400177
654 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, 1800RPM, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 29.5 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alseye |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AS.04.06.0147 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 1800RPM |
| Мoдель | Mirror \u2162-W-K |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 61.5 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Размер | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 29.5 дБ |
| Потребляемый ток | 0.18 А |
| Давление | 2.55 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 654 ₴