влевовправо

Кулер до корпусу Alseye i12B-K3 (AS.04.09.0004)
- Готово к отправке
- Код: TZK1400277
1 001 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1800RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 33,2 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alseye |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AS.04.09.0004 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 1800RPM |
| Мoдель | i12B-K3 |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 73.92 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Размер | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 33,2 дБ |
| Потребляемый ток | 0.21 А |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Давление | 2.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 1 001 ₴

