влевовправо

Підставка до монітора Digitus Ergonomic Monitor Riser, black (DA-90458)
- Готово к отправке
- Код: TZK1398587
1 205 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Регульована за висотою підставка під монітор допоможе індивідуально облаштувати робоче місце. Модульна конструкція гнучко збільшує висоту ніжок (три положення). У передній частині встановлюється смартфон. Три положення регулювання за висотою, макс. до 14,5 см забезпечують зручність використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DA-90458 |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Мoдель | Ergonomic Monitor Riser, black |
| Размер | 280 х 145 х 400 мм |
| Тип | підставка під монітор |
- Цена: 1 205 ₴








